Projektowanie koszulek i odzieży

KOSZULKI Z WŁASNYM NADRUKIEM GDAŃSK – ZAPROJEKTUJ NADRUKI ONLINE!

Zaprojektuj własny nadruk
za pomocą naszego
kreatora.

Stwórz własny nadruk na koszulkach, bluzach, gadżetach. Do wyboru dostępnych jest ponad 80 produktów z własnym nadrukiem.

Nadruki na koszulkach w Gdańsku

Szukasz miejsca w Gdańsku znanego pod nazwą nadruki na koszulkach Gdańsk? Teraz jest to prostsze niż mogłoby się wydawać. Całkowicie online, bez wychodzenia z domu można skorzystać z intuicyjnego kreatora koszulek. W rezultacie samemu możemy zaprojektować wzór, następnie dosłownie za pomocą kilku kliknięć wystarczy dokonać zamówienia i to wszystko! Koszulki są wysyłane kurierem pod dowolny adres w Gdańsku i okolicach.

 

Kreator koszulek

Kreator koszulek jest narzędziem, które pozwala praktycznie każdemu na zaprojektowanie swojej własnej odzieży. Nie trzeba być grafikiem ani zawodowym projektantem, aby zaprojektować swój wymarzony wzór.

 

Najpierw należy rozpocząć od wybrania typu odzieży jaki planujemy kupić. Do wyboru jest naprawdę sporo ciuchów. Rozpoczynając od lubianych koszulek typu t-shirt lub polo, poprzez bluzy (dostępne w różnych odmianach z kapturem, bez kaptura), kończąc na gadżetach typu kubek, poduszka lub torba. Na szczególne wyróżnienie zasługują koszulki i bluzy typu FullPrint. Tak zwane FullPrinty możemy w całości pokryć naszym wzorem. 

 

Zasadniczo projektując odzież za pomocą generatora mamy trzy opcję:

  • Własny wzór: możemy dodać własny wzór w formie grafiki w formacie PNG, JPG oraz GIF.
  • Własny tekst: możemy dodać własny tekst korzystając z intuicyjnego panelu. Dla osób chcących dodać własny tekst dostępna jest szeroka paleta różnorodnych czcionek i kolorów. Oczywiście można niemal dowolnie regulować wielkość tekstu. Co docenią zarówno Ci, którzy lubią subtelne małe napisy jak i fani dużych krzykliwych tekstów na koszulce.
  • Galeria wzorów: dużym ułatwieniem jest skorzystanie z predefiniowanych wzorów, które wystarczy wybrać w generatorze. Galeria wzorów to świetne źródło inspiracji. Z pewnością gotowe wzory docenią Ci, którzy cenią sobie wysoki poziom estetyki, gdyż każdy wzór został zaprojektowany w naprawdę profesjonalny sposób.

 

Dzięki kreatorowi wybranie koszulki na prezent jest maksymalnie uproszczone i wygodne. Naszym zdaniem kreator to także świetny sposób na zakup rzeczy dla siebie. Jest to doskonała alternatywa dla zakupu kolejnych ubrań z sieciówek. Dzięki spersonalizowanej odzieży znacznie łatwiej można wyrazić swoją osobowość.