PRZYGOTOWANIE GRAFIKI

Jakie przygotować wymiary grafiki?

Zalecane przez nas absolutne minimum żeby nadruk został przez nas prawidłowo wykonany wymiary grafiki to około: 1000x1000px. Już przy grafice w takiej wielkości jesteśmy w stanie wykonać poprawnie wyglądający nadruk na koszulce czy innym naszym produkcie. Grafikę zaleca się przygotować w 300 DPI plus profil kolorów CMYK lub RGB. Jeśli chodzi zaś o druk koszulek FullPrint minimalny zalecany rozmiar plików graficznych to 2000x2000px w 300 DPI w formacie JPG lub PNG. Maksymalnej wielkości pliku nie ma i główną zasadą w nadrukach na odzieży jest: Tym większa i lepszej jakości grafika, tym nadruk lepiej będzie wyglądał na koszulce czy innym naszym produkcie. Jeżeli liczysz na wysoką jakość druku przygotuj grafikę w rozmiarach około 3000×4000 px.


W jakim formacie wgrywać grafikę do naszego generatora?

Generator produktów obsługuje grafiki w formatach JPG, GIF i PNG o maksymalnej wadze 10MB. Z takich też plików wykonywane są nadruki na koszulkach i innych naszych produktach.


Czy można wgrywać pliki z przeźroczystością?

Tak. Jak najbardziej generator obsługuje przezroczystość w plikach PNG i GIF. Dlatego też zachęcamy do tworzenia grafik z przezroczystym tłem.


Czy usuwacie tło nadruku w kolorze koszulki?

Tak. Każdorazowo przed wykonaniem nadruku, tło w kolorze zbliżonym do koloru produktu jest przez nas usuwane. Nie ma więc możliwości abyśmy nadrukowali np. biały kwadrat na koszulce koloru białego.


 

Zaprojektuj Własną Koszulkę już od 35,50 PLN!

Bezpieczne zakupySzybka wysyłkaRealizacja już od 1 szt.Wysoka jakość
Copyright 2016. Extra-Koszulki.pl | Regulamin | Płatności online obsługiwane przez system