PRZYGOTOWANIE GRAFIKI

Jakie przygotować wymiary grafiki?

Zalecane przez nas absolutne minimum żeby nadruk został przez nas prawidłowo wykonany wymiary grafiki to 1000x1000px. Już przy grafice w takiej wielkości jesteśmy w stanie wykonać poprawnie wyglądający nadruk na koszulce czy innym naszym produkcie. Grafikę zaleca się przygotować w 300 DPI plus profil kolorów CMYK. Jeśli chodzi zaś o druk koszulek FullPrint minimalny zalecany rozmiar plików graficznych to 2000x2000px w 300 DPI w formacie JPG lub PNG. Maksymalnej wielkości pliku nie ma i główną zasadą w nadrukach na odzieży jest: Tym większa i lepszej jakości grafika, tym nadruk lepiej będzie wyglądał na koszulce czy innym naszym produkcie.


W jakim formacie wgrywać grafikę do naszego generatora?

Generator produktów obsługuje grafiki w formatach JPG, GIF i PNG o maksymalnej wadze 10MB. Z takich też plików wykonywane są nadruki na koszulkach i innych naszych produktach.


Czy można wgrywać pliki z przeźroczystością?

Tak. Jak najbardziej generator obsługuje przezroczystość w plikach PNG i GIF. Dlatego też zachęcamy do tworzenia grafik z przezroczystym tłem.


Czy usuwacie tło nadruku w kolorze koszulki?

Tak. Każdorazowo przed wykonaniem nadruku, tło w kolorze zbliżonym do koloru produktu jest przez nas usuwane. Nie ma więc możliwości abyśmy nadrukowali np. biały kwadrat na koszulce koloru białego.


 

Zaprojektuj Własną Koszulkę już od 35,50 PLN!

[insert_php]
if (is_page( ‚Start’ ) ):
echo ‚

Bezpieczne zakupySzybka wysyłkaRealizacja już od 1 szt.Wysoka jakość
‚;
endif;
[/insert_php]