Koszulki z własnym nadrukiem na zamówienie w drukarni Olsztyn

Koszulki z własnym nadrukiem na zamówienie w drukarni Olsztyn

Przygotowanie koszulek z nadrukiem to proces, który odbywa się w drukarni Extra-Koszulki w Olsztynie każdego dnia. Natomiast jesteśmy do tego świetnie przygotowani. Świadczą o tym nowoczesne maszyny, które posiadamy. Dbamy również o regularne sprawdzanie wszystkich drukarek nadruków na ubraniach. Tak, aby jakość przygotowywanego przez nas nadruku zawsze była wysoka.

Chcemy mieć pewność, że nasze nadruku na koszulkach nawet po wielu praniach będą zachowywały swoją pierwotną jakość.

Oto przykłady urządzeń, dzięki którym powstają wyjątkowe koszulki z własnym nadrukiem:

Przeróżne zamówienia na koszulki z własnym nadrukiem realizujemy od wielu lat w naszej drukarni Olsztyn. Bogate wyposażenie różnych drukarek i maszyn sprawia, że codziennie jesteśmy w stanie wykonać do kilkudziesięciu różnych koszulek, a nawet jeszcze więcej. Przy tym pomagamy również Klientom w przygotowywaniu grafiki na koszulkę. W swoim zespole posiadamy wyszkolonych grafików, którzy chętnie podpowiedzą, a zarazem przygotują pewne grafiki za dodatkową opłatą bądź zostanie to zrealizowane w ramach większego zamówienia.

Koszulki z własnym nadrukiem – projektowanie online

Przygotowaliśmy na naszej stronie drukarni specjalny kreator tworzenia nadruków na koszulkach, z którym będą mogli sobie Państwo łatwo poradzić. Wystarczy przejść do zakładki „Zaprojektuj” i tam następnie chwilę poczekać, aż załaduje się ten kreator tworzenia nadruków na koszulkach, bluzach, torbach czy kubkach.

Następnie wybierają Państwo odpowiednią koszulkę, rozmiar i inne parametry. Następnie po prawej stronie można ustalić czy zależy Państwu na przesłaniu własnego zdjęcia czy na stworzeniu nadruku w postaci tekstu bądź pewnej grafiki.

Takie projektowanie koszulek online to cenne udogodnienie dla większości Klientów, którzy się do nas zgłaszają. Oczywiście, gdyby mieli Państwo pewne trudności bądź chcieli uzyskać pomoc z naszej strony, to zawsze chętnie ją udzielimy 🙂

Koszulki z nadrukiem – galeria zdjęć

Na przestrzeni lat udało się nam zrealizować wiele koszulek z nadrukiem i własnym zdjęciem. Wykonaliśmy również przeróżne zamówienia na torby z nadrukiem, kubki z nadrukiem czy bluzy z nadrukiem. Szczególnie te produkty cieszą się ogromnym zainteresowaniem w naszej drukarni. Z wszystkich realizacji jesteśmy zadowoleni, dlatego za zgodą Klientów, część z nich ujrzała światło dzienne.

Przygotowaliśmy na naszej stronie specjalną zakładkę „Galeria” i właśnie tam można przeglądać różnorodne realizacje nadruków na koszulkach, torbach, bluzach i kubkach. Zachęcamy, aby tam zajrzeć. Możliwe, że będzie to dla Państwa inspiracją, jak przygotować własny nadruk. A dodatkowo potwierdzi to, że posiadamy w tym fachu ogromne doświadczenie i można na nas polegać!

Potrzebują Państwo koszulki z własnym nadrukiem w małej czy dużej ilości?! Nasza Drukarnia nadruków w Olsztynie chętnie przyjmie to zamówienie i zrealizuje je jak najszybciej. Wszystkie szczegóły można z nami ustalić poprzez formularz i dane kontaktowe dostępne na naszej stronie. Dodatkowo mogą Państwo do nas pisać przez Fanpage Extra-Koszulki. Zapraszamy!

Leave a Comment

Name*

Email* (never published)

Website

Zaprojektuj Własną Koszulkę już od 35,50 PLN!

Bezpieczne zakupySzybka wysyłkaRealizacja już od 1 szt.Wysoka jakość
Copyright 2016. Extra-Koszulki.pl | Regulamin | Płatności online obsługiwane przez system