Koszulki z nadrukiem zamów na Extra-Koszulki.pl

Koszulki z nadrukiem zamów na Extra-Koszulki.pl

Drukarnia Extra-Koszulki.pl specjalizuje się w nadrukach na odzieży np. na koszulkach bluzach czy czapkach. Ponadto wykonujemy nadruki na produktach użytku codziennego np. na kubkach, torbach lub pleckach. Siedziba firmy znajduje się w Olsztynie, natomiast sprzedaż wysyłkową prowadzimy na terenie całej Polski. Setki zamówień pozwoliły nam nabrać ogromnego doświadczenia w technologii nadruków . Wykorzystujemy druk cyfrowy, nadruki flex, haft komputerowy, FullPrint oraz popularny sitodruk. Wykorzystanie różnych technologii nadruku pozwala nam na realizację zróżnicowanych pomysłów naszych klientów.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy specjalne ułatwienie, w postaci generatora wzorów na koszulkach. Dzięki temu zaprojektowanie własnej koszulki jest przyjemnym zadaniem. Natomiast sam proces zamówienia jest szybki i bezproblemowy. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego rozwiązania jesteśmy w stanie skrócić czas realizacji zamówienia do 48 godzin od jego złożenia. Jednocześnie zastrzegamy, że w wyjątkowych przypadkach czas realizacji zamówienia może wynieść 5 dni roboczych.

Drukarnia Extra-Koszulki wykonuje nadruki na:

• koszulkach
• bluzach
• kubkach
• maskotkach
• podkładkach pod myszki
• vlepkach
• eko-torbach
• saszetkach
• torbach typu nerka

Tak szeroka oferta pozwala wybrać, produkt odpowiedni do określonej okazji (gdy mówimy o podarunku na prezent) lub do Państwa indywidualnych preferencji.
Przed złożeniem zamówienia mogą Państwo skontaktować się z nami w celu indywidualnej wyceny.

Projektowanie koszulek – zamówienie online

koszulki z nadrukiem Olsztyn - zamówienie realizuje online

Dzięki zastosowaniu kreatora koszulek online, mogą Państwo pracować nad swoimi wzorami o dowolnej porze dnia. O czym warto pamiętać pracując z generatorem? Przede wszystkim warto mieć na uwadze że istnieje możliwość wyboru określonego elementu garderoby. Do wybory mamy różne fasony bluz i koszulek. Oczywiście dostępne są zarówno damskie jak i męskie wzory. Praca z generatorem to nic innego jak umieszczenie tekstu lub grafiki na koszulce. Dzięki bardzo intuicyjnemu interfejsowi proces ten jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Następnie wystarczy wybrać odpowiedni rozmiar i kliknąć przycisk KUP TERAZ!. Jeśli planujemy większe zakupy warto mieć na uwadze możliwość uzyskania rabatu przy hurtowym zamówieniu.

Jesteśmy dostępni również na Facebooku

Zapraszamy serdecznie do bezpośredniego kontaktu za pośrednictwem Messengera lub za pomocą maila dostępnego na stronie. Ponadto, zachęcamy do regularnego odwiedzania Fanpage gdyż staramy się regularnie przedstawiać informacje o promocjach i nowościach.

Zaprojektuj Własną Koszulkę już od 35,50 PLN!

Bezpieczne zakupySzybka wysyłkaRealizacja już od 1 szt.Wysoka jakość
Copyright 2016. Extra-Koszulki.pl | Regulamin | Płatności online obsługiwane przez system